Sport

Nu au luat niciun punct

Prin vestiarele Unirii Câmpina nu s-a vorbit nici un moment despre faptul că în meciul disputat marţi seară, pe teren propriu, în compania celor de la CS Ceptura, se va pierde vreun punct. Numai că la finalul celor 90 de minute de joc, elevii antrenaţi de Mircea Hagianu au trebuit să se recunoască învinşi. Ion Catană, antrenorul celor din Ceptura nu se gândea că echipa lui va putea câştiga cu 1-0, mai ales după o primă repriză în care câmpinenii au fost mereu peste echipa adversă. La finalul partidei, cel mai supărat om de pe teren era antrenorul câmpinenilor, care a dat şi nu a dat vina pe jucătorii săi. Multe probleme la antrenamente şi, pe final de meci, după multe ocazii ratate, a mai apărut şi bara pe traiectoria mingii. Conducerea echipei câmpinene speră ca în etapa următoare, jucătorii conduşi de Mircea Hagianu să recupereze cele trei puncte pierdute pe teren propriu.